Kurumsal

1990 yılında Kemal CAN tarafından Manisa / Karaköy'de 40 m'2 lik küçük bir dükkanda temelleri atılan firmamız, ilerleyen dönemlerde Manisa yerel pazarlarında tezgah satışlarıyla faaliyetlerini sürdürmüştür. 2006 yılında tezgah satışları faaliyetlerini sonlandırarak Gedik Piliç Yetkili Manisa Bölge Bayii olarak toptan satış sistemine geçilmiştir.

2006 yılında toptan satışa sistemine geçilmesiyle birlikte müşteri portföyü pazarlardan yerel market ve kurumsal marketlere tedarik toptancılığına dönüşmüştür.

2009 yılında Manisa Gıda Çarşısındaki 250 m'2 lik merkezi binamıza geçtikten sonra Manisa tavuk pazarındaki yerimiz de büyümüştür. Bugün 250 m'2 merkezi bina , 100 m'2 soğuk hava deposu, 7 adet frigofik araç ve Manisa Karaköy'de 100 m'2 nin üzerinde parekende satış mağazamızla Manisa ve çevre ilçelerdeki toptan ve parekende müşterilerimize en kaliteli ürünü ve hizmeti vermekteyiz.

Gedik Piliç in %100 helal kesim, taze ve hijyen kurallarına tamamen uygun ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktan mutluluk duymaktayız.

Ürünlerimizin müşterilerimize ulaştırılmasında güncel teknolojiyle çalışan sistemlerden faydanılmaktadır.